Кубок Героїв АТО 2018

ФІНАЛЬНІ МАТЧІ

ФІНАЛ

ФІНАЛ

Стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського

 

ФК ЯГУАР НГУ

1

3

:

пенальті

1

4

ФК СХІД НГУ

 
   

завершено

   

МАТЧ ЗА ТРЕТЄ МІСЦЕ

МАТЧ ЗА ТРЕТЄ МІСЦЕ

Стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського

 

ФК ГУНП ЖИТОМИР НПУ

0

4

 :

пенальті

0

2

ФК ГЕПАРД НГУ

 
   

завершено

   

РЕЗУЛЬТАТИ 1/4

РЕЗУЛЬТАТИ 1/2

ФК ГУНП ЖИТОМИР НПУ

5

 

завершено

4

 

ФК АРТСКЛАД ЗСУ

 ФК ГЕПАРД НГУ

5

завершено

1 ФК ВОЛИНЬ АТО
 ФК ЯГУАР НГУ  4

завершено

3 ФК ГУНП ЛУГАНСЬК НПУ
 ФК СХІД НГУ  4

завершено

2 ФК ПЕРША СТОЛИЦЯ ЗСУ

ФК ГУНП ЖИТОМИР НПУ

 1

 

 завершено

 2

 

ФК ЯГУАР НГУ 

ФК ГЕПАРД НГУ

 

1

завершено

3 

ФК СХІД НГУ

 

Група А 

Pos   Team Pld W T L PCT Pts Last 5
1 Logo ФК ГУНП ЖИТОМИР НПУ 3 3 0 0 1 9     
2 Logo ФК ПЕРША СТОЛИЦЯ ЗСУ 3 2 0 1 0.667 6     
3 Logo ФК ЗАХІДНИЙ КОРДОН ДПСУ 3 1 0 2 0.333 3     
4 Logo ФК ХЕРСОН АТО ЗСУ 3 0 0 3 0 0     

Група B 

Pos   Team Pld W T L PCT Pts Last 5
1 Logo ФК АРТСКЛАД ЗСУ 3 2 1 0 0.833 7     
2 Logo ФК ПРЕЗИДЕНТСЬКИЙ ПОЛК ЗСУ 3 1 2 0 0.667 5     
3 Logo ФК КИЇВСЬКИЙ АВАНГАРД ЗСУ 3 1 0 2 0.333 3     
4 Logo ФК SB TEAM ЦУ СБУ 3 0 1 2 0.167 1     

Група C 

Pos   Team Pld W T L PCT Pts Last 5
1 Logo ФК ЯГУАР НГУ 3 3 0 0 1 9     
2 Logo ФК ПРИКОРДОННИК ДПСУ 3 2 0 1 0.667 6     
3 Logo ФК ДЕСАНТ ЗСУ 3 1 0 2 0.333 3     
4 Logo ФК МЕТЕОР НГУ 3 0 0 3 0 0     

Група D 

Pos   Team Pld W T L PCT Pts Last 5
1 Logo ФК ГУНП ЛУГАНСЬК НПУ 3 3 0 0 1 9     
2 Logo ФК ПОДІЛЛЯ НГУ 3 1 1 1 0.5 4     
3 Logo ФК УКРАЇНЦІ-РАЗОМ! 3 0 2 1 0.333 2     
4 Logo ФК ЗВЯГЕЛЬ АТО ЗСУ 3 0 1 2 0.167 1     

Група E 

Pos   Team Pld W T L PCT Pts Last 5
1 Logo ФК ГЕПАРД НГУ 3 3 0 0 1 9     
2 Logo ФК МЕРИДІАН ЗСУ 3 2 0 1 0.667 6     
3 Logo ФК БАРС НГУ 3 1 0 2 0.333 3     
4 Logo ФК АВІАТОР ЗСУ 3 0 0 3 0 0     

Група F 

ФК 27 БРИГАДА НГУ

Rank
4
Matches
3
Won
0
Tied
0
Lost
3

Last Match

ФК ВОЛИНЬ АТО ФК 27 БРИГАДА НГУ

1. Match Day

9. Жовтня 2018 00:00 манеж Динамо

 

Календар матчів на фінальний етап Відкритого Чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на "Кубок Героїв АТО" (06-14 жовтня 2018 року)

6 Жовтня

10:00

офіційні збори команд 

прес-центр (стадіон “Динамо” ім. Валерія Лобановського, м. Київ)

7 Жовтня

10:30

відкриття

манеж (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ)

ФК ПРЕЗИДЕНТСЬКИЙ ПОЛК ЗСУ-ФК КИЇВСЬКИЙ АВАНГАРД ЗСУ 11:00 – 12:30 гра №1 манеж (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45
ФК ВОЛИНЬ АТО-ФК СХІД НГУ 12:30 – 14:00 гра №2 манеж (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45
ФК ГУНП ЛУГАНСЬК НПУ-ФК ЗВЯГЕЛЬ АТО ЗСУ 14:00 – 15:30 гра №3 манеж (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45
ФК ХЕРСОН АТО ЗСУ-ФК ЗАХІДНИЙ КОРДОН ДПСУ 15:30 – 17:00 гра №4 манеж (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45
ФК УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!-ФК ПОДІЛЛЯ НГУ 17:00 – 18:30 гра №5 манеж (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45
ФК SB TEAM ЦУ СБУ-ФК АРТСКЛАД ЗСУ 18:30 – 20:00 гра №6 манеж (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45
ФК АВІАТОР ЗСУ-ФК БАРС НГУ 20:00 – 21:30 гра №7 манеж (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45
ФК ПРИКОРДОННИК М-П ДПСУ-ФК 27 БРИГАДА НГУ 21:30 – 23:00 гра №8 манеж (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45
ФК ГУНП ЖИТОМИР НПУ-ФК ПЕРША СТОЛИЦЯ ЗСУ 15:00 – 16:30 гра №9 НТК ДЮФШ “Динамо” ім. Валерія Лобановського, м. Київ, вул.Салютна,35
ФК ПРИКОРДОННИК ДПСУ-ФК МЕТЕОР НГУ 16:30 – 18:00 гра №10 НТК ДЮФШ “Динамо” ім. Валерія Лобановського, м. Київ, вул.Салютна,35
ФК ЯГУАР НГУ-ФК ДЕСАНТ ЗСУ 18:00 – 19:30 гра №11 НТК ДЮФШ “Динамо” ім. Валерія Лобановського, м. Київ, вул.Салютна,35
ФК ГЕПАРД НГУ-ФК МЕРИДІАН ЗСУ 19:30 – 21:00 гра №12 НТК ДЮФШ “Динамо” ім. Валерія Лобановського, м. Київ, вул.Салютна,35

8 Жовтня

ФК ЗВЯГЕЛЬ АТО ЗСУ-ФК ПОДІЛЛЯ НГУ 09:00 – 10:30 гра №1 поле №3 (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45
ФК ВОЛИНЬ АТО-ФК ПРИКОРДОННИК М-П ДПСУ 11:00 – 12:30 гра №2 поле №3 (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45
ФК ГЕПАРД НГУ-ФК АВІАТОР ЗСУ 13:00 – 14:30 гра №3 поле №3 (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45
ФК ПЕРША СТОЛИЦЯ ЗСУ-ФК ЗАХІДНИЙ КОРДОН ДПСУ 09:00 – 10:30 гра №4 манеж (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45
ФК АРТСКЛАД ЗСУ-ФК КИЇВСЬКИЙ АВАНГАРД ЗСУ 11:00 – 12:30 гра №5 манеж (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45
ФК ГУНП ЖИТОМИР НПУ-ФК ХЕРСОН АТО ЗСУ 13:00 – 14:30 гра №6 манеж (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45
ФК УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!-ФК ГУНП ЛУГАНСЬК НПУ 09:00 – 10:30 гра №7 НТК ДЮФШ “Динамо” ім. Валерія Лобановського, м. Київ, вул.Салютна,35
ФК СХІД НГУ-ФК 27 БРИГАДА НГУ 10:30 – 12:00 гра №8 НТК ДЮФШ “Динамо” ім. Валерія Лобановського, м. Київ, вул.Салютна,35
ФК ПРИКОРДОННИК ДПСУ-ФК ДЕСАНТ ЗСУ 12:00 – 13:30 гра №9 НТК ДЮФШ “Динамо” ім. Валерія Лобановського, м. Київ, вул.Салютна,35
ФК МЕРИДІАН ЗСУ-ФК БАРС НГУ 13:30 – 15:00 гра №10 НТК ДЮФШ “Динамо” ім. Валерія Лобановського, м. Київ, вул.Салютна,35
ФК SB TEAM ЦУ СБУ-ФК ПРЕЗИДЕНТСЬКИЙ ПОЛК ЗСУ 11:30 – 13:00 гра №11 центральний міський стадіон м. Вишневе,вул. Європейська, 27
ФК ЯГУАР НГУ-ФК МЕТЕОР НГУ 13:00 – 14:30 гра №12 центральний міський стадіон м. Вишневе,вул. Європейська, 27

9 Жовтня

ФК ПОДІЛЛЯ НГУ-ФК ГУНП ЛУГАНСЬК НПУ 09:00 – 10:30 гра №1 поле №3 (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45
ФК ЯГУАР НГУ-ФК ПРИКОРДОННИК ДПСУ 11:00 – 12:30 гра №2 поле №3 (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45
ФК ПЕРША СТОЛИЦЯ ЗСУ-ФК ХЕРСОН АТО ЗСУ 13:00 – 14:30 гра №3 поле №3 (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45
ФК АВІАТОР ЗСУ-ФК МЕРИДІАН ЗСУ 09:00 – 10:30 гра №4 манеж (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45
ФК МЕТЕОР НГУ-ФК ДЕСАНТ ЗСУ 11:00 – 12:30 гра №5 манеж (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45
ФК ГУНП ЖИТОМИР НПУ-ФК ЗАХІДНИЙ КОРДОН ДПСУ 13:00 – 14:30 гра №6 манеж (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45
ФК УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!-ФК ЗВЯГЕЛЬ АТО ЗСУ 09:00 – 10:30 гра №7 НТК ДЮФШ “Динамо” ім. Валерія Лобановського, м. Київ, вул.Салютна,35
ФК СХІД НГУ-ФК ПРИКОРДОННИК М-П ДПСУ 10:30 – 12:00 гра №8 НТК ДЮФШ “Динамо” ім. Валерія Лобановського, м. Київ, вул.Салютна,35
ФК АРТСКЛАД ЗСУ-ФК ПРЕЗИДЕНТСЬКИЙ ПОЛК ЗСУ 12:00 – 13:30 гра №9 НТК ДЮФШ “Динамо” ім. Валерія Лобановського, м. Київ, вул.Салютна,35
ФК БАРС НГУ-ФК ГЕПАРД НГУ 13:30 – 15:00 гра №10 НТК ДЮФШ “Динамо” ім. Валерія Лобановського, м. Київ, вул.Салютна,35
ФК ВОЛИНЬ АТО-ФК 27 БРИГАДА НГУ 10:30 – 12:00 гра №11 центральний міський стадіон м. Вишневе,вул. Європейська, 27
ФК SB TEAM ЦУ СБУ-ФК КИЇВСЬКИЙ АВАНГАРД ЗСУ 12:00 – 13:30 гра №12 центральний міський стадіон м. Вишневе,вул. Європейська, 27

11 Жовтня

 ФК ГУНП ЖИТОМИР НПУ-ФК АРТСКЛАД ЗСУ 09:00 – 10:30 гра №1 манеж (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45
 ФК ГЕПАРД НГУ-ФК ВОЛИНЬ АТО 10:30 – 12:00 гра №2 манеж (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45
 ФК ЯГУАР НГУ-ФК ГУНП ЛУГАНСЬК НПУ 12:00 – 13:30 гра №3 манеж (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45
 ФК СХІД НГУ-ФК ПЕРША СТОЛИЦЯ ЗСУ 13:30 – 15:00 гра №4 манеж (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45

12 Жовтня

  ФК ГЕПАРД НГУ-ФК СХІД НГУ 10:00 – 11:30 гра №1 манеж (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45
 ФК ЯГУАР-ФК ГУНП ЖИТОМИР НПУ 12:00 – 13:30 гра №2 манеж (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45

13 Жовтня

 Збірна ветеранів АТО України – Збірна ветеранів війни НАТО з Норвегії 12:30 – 13:40 гра №1 манеж (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45
 Збірна ветеранів АТО України – Збірна ветеранів війни НАТО з Данії 13:50 – 15:00 гра №2 манеж (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45

14 Жовтня

  10:00

вшанування пам’яті загиблих воїнів АТО

Михайлівська площа

ФК ГУНП ЖИТОМИР НПУ-ФК ГЕПАРД НГУ

11:00 – 12:10

матч за третє місце стадіон “Динамо” ім. Валерія Лобановського, м. Київ, вул.Салютна,35
МАТЧ МІЖ ВЕТЕРАНАМИ АТО ТА ВЕТЕРАНАМИ ВІЙНИ (НАТО) З ДАНІЇ ТА НОРВЕГІЇ

12:10 – 13:20

міжнародний матч

стадіон “Динамо” ім. Валерія Лобановського, м. Київ, вул.Салютна,35

 

13:20 – 14:30

концерт

стадіон “Динамо” ім. Валерія Лобановського, м. Київ, вул.Салютна,35

ФК ЯГУАР-ФК СХІД НГУ

14:40 – 15:50

матч (Фінал)

стадіон “Динамо” ім. Валерія Лобановського, м. Київ, вул.Салютна,35

 

16:00 – 17:00

нагородження

стадіон “Динамо” ім. Валерія Лобановського, м. Київ, вул.Салютна,35

УЧАСНИКИ ФІНАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ ПО ВІДОМСТВАМ

ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ

1

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

2

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

3

СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

4

ДЕРЖАВНА ПРИКОРДОННА СЛУЖБА УКРАЇНИ

5

ВЕТЕРАНИ АТО

6