Кубок Героїв АТО 2019

ФІНАЛЬНІ МАТЧІ

ФІНАЛ

ФІНАЛ

11 жовтня

Стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського

 

SB TEAM ЦУ СБУ

3

 

4

:

 

пенальті

3

 

2

ЯГУАР НГУ

 
   

завершено

   

МАТЧ ЗА ТРЕТЄ МІСЦЕ

МАТЧ ЗА ТРЕТЄ МІСЦЕ

Стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського

 

ДонОВК ЗСУ

3

:

1

Президентський Полк ЗСУ

 
    завершено    

РЕЗУЛЬТАТИ 1/4

РЕЗУЛЬТАТИ 1/2

Президентський Полк ЗСУ

2

завершено

0

Прикордонник ДПСУ

Київський Авангард ЗСУ

0

завершено

2 Ягуар НГУ
Волинь АТО 2

завершено

3 ДонОВК ЗСУ
SB TEAM ЦУ СБУ 3

завершено

0 Слобожанщина ЗСУ

Президентський Полк ЗСУ

0

завершено

1

Ягуар НГУ

ДонОВК ЗСУ

1

завершено

2

SB TEAM ЦУ СБУ

GROUP А 

Pos   Team Pld W T L PCT Pts Last 5
1 Logo ВОЛИНЬ АТО 3 3 0 0 1 9     
2 Logo ДИНАМО АТО 3 2 0 1 0.667 6     
3 Logo СТАРТ 3 1 0 2 0.333 3     
4 Logo ПОЛТАВА АТО 3 0 0 3 0 0     

GROUP B 

Pos   Team Pld W T L PCT Pts Last 5
1 Logo ПРЕЗИДЕНТСЬКИЙ ПОЛК ЗСУ 3 2 1 0 0.833 7     
2 Logo ТЕРНОПІЛЬ АТО 3 1 2 0 0.667 5     
3 Logo МЕТЕОР НГУ 3 1 1 1 0.5 4     
4 Logo ПОДІЛЛЯ АТО 3 0 0 3 0 0     

GROUP C 

Pos   Team Pld W T L PCT Pts Last 5
1 Logo ДонОВК ЗСУ 3 2 1 0 0.833 7     
2 Logo ПРИКОРДОННИК ДПСУ 3 2 1 0 0.833 7     
3 Logo ЗВЯГЕЛЬ АТО 3 1 0 2 0.333 3     
4 Logo ХЕРСОН АТО 3 0 0 3 0 0     

GROUP D 

Pos   Team Pld W T L PCT Pts Last 5
1 Logo ЯГУАР НГУ 3 2 1 0 0.833 7     
2 Logo СЛОБОЖАНЩИНА 3 2 1 0 0.833 7     
3 Logo МЕРИДІАН ЗСУ 3 0 1 2 0.167 1     
4 Logo ПІВДЕНЬ ЗСУ 3 0 1 2 0.167 1     

GROUP E 

Pos   Team Pld W T L PCT Pts Last 5
1 Logo SB-TEAM ЦУ СБУ 3 3 0 0 1 9     
2 Logo АВІАТОР ЗСУ 3 2 0 1 0.667 6     
3 Logo БАРС НГУ 3 1 0 2 0.333 3     
4 Logo МИКОЛАЇВ АТО 3 0 0 3 0 0     

GROUP F 

Pos   Team Pld W T L PCT Pts Last 5
1 Logo КИЇВСЬКИЙ АВАНГАРД ЗСУ 3 2 1 0 0.833 7     
2 Logo ВІКТОРІЯ НГУ 3 2 1 0 0.833 7     
3 Logo ІРПІНЬ АТО 3 1 0 2 0.333 3     
4 Logo ФОРТЕЦЯ ЗСУ 3 0 0 3 0 0     

Календар матчів на фінальний етап Відкритого Чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на "Кубок Героїв АТО" (05-11 жовтня 2019 року)

5 Жовтня

Динамо АТО – Волинь АТО   гра №1  
Старт – Полтава АТО   гра №2  
Президентський полк – Тернопіль АТО   гра №3  
Метеор НГУ – Поділля АТО   гра №4  
ДонОВК ЗСУ – Прикордонник ДПСУ   гра №5  
Звягель АТО – Херсон АТО   гра №6  
Ягуар НГУ – Слобожанщина   гра №7  
Південь ЗСУ – Меридіан ЗСУ   гра №8  
Авіатор ЗСУ – SB TEAM ЦУ СБУ   гра №9  
Барс НГУ – Миколаїв АТО   гра №10  
Вікторія НГУ – Київський Авангард ЗСУ   гра №11  
Ірпінь АТО – Фортеця ЗСУ   гра №12  

6 Жовтня

Тернопіль АТО – Метеор НГУ   гра №1  
Барс НГУ – SB TEAM ЦУ СБУ   гра №2  
ДонОВК ЗСУ – Херсон АТО   гра №3  
Волинь АТО – Старт   гра №4  
Ягуар НГУ – Південь ЗСУ   гра №5  
Слобожанщина – Меридіан ЗСУ   гра №6  
Прикордонник ДПСУ – Звягель АТО   гра №7  
Динамо АТО – Полтава АТО   гра №8  
Президентський  полк – Поділля АТО   гра №9  
Авіатор ЗСУ – Миколаїв АТО   гра №10  
Вікторія НГУ – Фортеця ЗСУ   гра №11  
Київський авангард ЗСУ – Ірпінь АТО   гра №12  

7 Жовтня

Ягуар НГУ – Меридіан ЗСУ   гра №1  
Південь ЗСУ – Слобожанщина   гра №2  
Президентський полк ЗСУ – Метеор НГУ   гра №3  
Тернопіль АТО – Поділля АТО   гра №4  
ДонОВК ЗСУ – Звягель АТО   гра №5  
Прикордонник ДПСУ – Херсон АТО   гра №6  
Волинь АТО – Полтава АТО   гра №7  
Динамо АТО – Старт   гра №8  
Вікторія НГУ – Ірпінь АТО   гра №9  
Авіатор ЗСУ – Барс НГУ   гра №10  
Київський Авангард ЗСУ – Фортеця ЗСУ   гра №11  
SB TEAM ЦУ СБУ – Миколаїв АТО   гра №12  

8 Жовтня

Президентський Полк ЗСУ – Прикордонник ДПСУ 09:00 – 10:30 гра №1  
Київський Авангард ЗСУ – Ягуар НГУ 10:30 – 12:00 гра №2  
Волинь АТО – ДонОВК ЗСУ 12:00 – 13:30 гра №3  
SB TEAM ЦУ СБУ – Слобожанщина ЗСУ 13:30 – 15:00 гра №4  

9 Жовтня

Президентський Полк ЗСУ – Ягуар НГУ 10:00 – 11:30 гра №1 манеж (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45
ДонОВК ЗСУ – SB TEAM ЦУ СБУ 12:00 – 13:30 гра №2 манеж (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45

11 Жовтня

Матч за третє місце

ДонОВК ЗСУ – Президентський Полк ЗСУ

12:30 – 13:40 гра №1 манеж (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45

Фінал

SB TEAM ЦУ СБУ – Ягуар НГУ

13:50 – 15:00 гра №2 манеж (НТБ ФК “Динамо” (Київ) “Конча-Заспа”, м. Київ), вул. Столичне шосе, 45