Розпочався фінальний етап Кубка Героїв АТО (+ВІДЕО)

У суботу, 5 жовтня, на НТБ «Динамо» у Кончі-Заспі відбулося урочисте відкриття фінального етапу Кубка Героїв АТО 2019 року.

В урочистій атмосфері відбулася церемонія відкриття фінального етапу, де були присутні всі команди-учасниці, а також був покладений старт групового етапу турніру, який буде зіграно з 5 по 7 жовтня на НТБ «Динамо». Чвертьфінали відбудуться 8 жовтня, півфінали – 9 жовтня, а поєдинок за третє місце і фінал – 11 жовтня на стадіоні «Динамо» ім. В.В. Лобановського в Києві.

Урочиста церемонія відбулася у критому манежі НТБ «Динамо», де на полі вишикувалися абсолютно всі команди-учасниці фінального етапу. Один із запрошених гостей – легендарний гравець «біло-синіх» Володимир Мунтян звернувся до учасників турніру від імені всіх ветеранів київського клубу і побажав удачі у змаганнях.

Своїми враженнями від турніру поділився президент Федерації футболу учасників АТО Руслан Руденко:

– П’ятий рік поспіль проходять ці змагання. Про значення кубку АТО говорять очі воїнів. Вже тисячі учасників бойових дій приймають участь у Лізі учасників АТО, займаються футболом, проходять спортивну реабілітацію. На сьогодні більше 3 тисяч бійців з березня по жовтень щотижня в 42 містах проходять змагання і з 88 кращих команд 24 присутні на базі київського «Динамо». Це колосальна історична подія і в нашому розумінні і захисників України. Для бійців це найголовніша подія року у спортивному житті. Хочу подякувати київському «Динамо» за підтримку та за те, що ми маємо можливість п’ять років поспіль на найкращих майданчиках України проводити ці змагання, які є історичними і визначальними для наших захисників. На Кубку представлені всі силові структури, вся Україна. Ми вдячні всім, хто нам допомагає. Ми сподіваємось, що і держава повернеться обличчям до своїх захисників і підставить плече, тому що за п’ять років не було державної допомоги, ми працюємо виключно завдяки волонтерам, футбольним клубам, як «Динамо», підтримці силових структур. Звертаємося до Президента України, до всіх керівників держави звернути увагу на всеукраїнську програму спортивної реабілітації учасників АТО.

http://www.fcdynamo.kiev.ua/allnews/news/rozpochavsya_finalniy_etap_kubka_geroiv_ato_video/