Визначилися 24 кращі команди 6-го сезону Чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО 2020

За результатами відбірного етапу 6-го сезону чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО визначилися 24 кращі команди.

Фінальна частина змагань на КУБОК ГЕРОЇВ АТО 2020 стартує з 09:30 7-го жовтня в Києві на НТБ «Динамо» (Київ) у Кончі Заспі. 24 найкращі команди Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО сезону 2020 року розподілені на шість груп по чотири команди в кожній. Команди, які зайняли перші та другі місця у своїх групах регіональних дивізіонів ЗАХІД, СХІД, ПІВНІЧ, ПІВДЕНЬ, ЦЕНТР та КИЇВ розмістилися в групах фінальної частини чемпіонату сіяними.

ГРУПА А

1. ФК “МИРОТВОРЕЦЬ” м. Київ та Київська область (перше місце в дивізіоні Київ);

2. ФК “АВІАТОР” ЗСУ м. Новий Калинів Львівська область (друге місце в дивізіоні Захід);

3. ФК “ТЕМП” ЗСУ м. Шепетівка Хмельницька область (третє місце в дивізіоні Центр);

4. ФК “МИКОЛАЇВ АТО” збірна УБД ЗСУ та НПУ м. Миколаїв (дивізіон Південь).

ГРУПА В

1. ФК “ДонОВК” ЗСУ+НПУ+СБУ м. Маріуполь Донецька область (перше місце в дивізіоні Схід);

2. ФК “ПРИКОРДОННИК” ДПСУ м. Могилів-Подільський Вінницька область (друге місце в дивізіоні Центр);

3. ФК “ТЕРНОПІЛЬ АТО” СБУ+НПУ м. Тернопіль (третє місце в дивізіоні Захід);

4. ФК “27 БРИГАДА” НГУ м. Київ (четверте місце в дивізіоні Київ).

ГРУПА С

1. ФК “ЯГУАР” НГУ м. Калинівка Вінницька область (перше місце в дивізіоні Центр);

2. ФК “SB-TEAM” ЦУ СБУ м. Київ (дивізіон Київ, діючий володар Кубка Героїв АТО 2019);

3. ФК “ГЕПАРД” НГУ м. Запоріжжя (третє місце в дивізіоні Схід);

4. ФК “ДИНАМО АТО” ЗСУ м. Києва та Чернігівська область (четверте місце в дивізіоні Північ).

ГРУПА D

1. ФК “УРАГАН” ЗСУ м. Суми (перше місце в дивізіоні Північ);

2. ФК “ВІКТОРІЯ” НГУ м. Миколаїв (друге місце в дивізіоні Південь);

3. ФК “ПРИКОРДОННИК” ДПСУ м. Київ (третє місце в дивізіоні Київ);

4. ФК “ПОДІЛЛЯ” НГУ м. Вінниця (четверте місце в дивізіоні Центр).

ГРУПА Е

1. ФК “ВОЛИНЬ АТО” ветерани АТО/ООС Волинської області м. Луцьк (перше місце в дивізіоні Захід);

2. ФК “СХІД” НГУ м. Харків (друге місце в дивізіоні Схід);

3. ФК “ПРЕЗИДЕНТСЬКИЙ ПОЛК” ЗСУ м. Київ (третє місце в дивізіоні Північ);

4. ФК “ПІВДЕНЬ” ЗСУ м. Одеса (дивізіон Південь).

ГРУПА F

1. ФК “ВОЗНЕСЕНСЬК АТО” НГУ+ЗСУ м. Вознесенськ Миколаївська область (перше місце в дивізіоні Південь).

2. ФК “КАЛІБР” НГУ м. Шостка Сумська область (друге місце в дивізіоні Північ);

3. ФК “РЯТУВАЛЬНИК” ДСНСУ м. Маріуполь Донецька область (третє місце в дивізіоні Схід);

4. ФК “ЗВЯГЕЛЬ АТО” ЗСУ м. Новоград-Волинський (четверте місце в дивізіоні Захід).