У ЛЬВОВІ СТАРТУВАВ ЧЕРГОВИЙ ЕТАП «КУБКА ГЕРОЇВ АТО»

Чемпіонат серед команд Ліги учасників АТО «Захід» стартував у місті Львові. Шість футбольних команд з Західної України змагатимуться за «Кубок Героїв АТО». Черговий етап кубку сезону осінь 2016 стартував на базі літніх видів спорту Міністерства оборони України.

 Як розповів координатор чемпіонату України серед учасників АТО та Голова правління Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці разом» Руслан Руденко, за регламентом турнір стартував 4 вересня. Участь у змаганнях візьмуть 48 команд, які будуть поділені на шість груп: Північ, Південь, Схід, Захід, Центр та Київ. Матчі у групах завершаться 20 листопада, після чого до 4 грудня пройдуть поєдинки за призові місця між командами-лідерами груп.

 Перед початком гри учасників команд привітав т.в.о. заступника начальника Західного територіального управління Національної гвардії України по роботі з особовим складом підполковник Сергій Ховайло: «Ми раді вітати всіх учасників команд на Галицькій землі. Проведення такого чемпіонату дуже важлива подія не тільки для учасників АТО, але й для всіх громадян. Нехай ця гра об’єднає всіх учасників команд та наблизить нас до перемоги».

 Від Національної гвардії України у Львові за кубок боролась команда 5-го окремого батальйону з міста Вараш Рівненської області (військова частина 3045). Нажаль наші гравці поступились сильнішій команді «Легіон» Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного з рахунком 2:0.

 Футбольний клуб «Прикордонник» (Державна прикордонна служба України, місто Львів) обіграв команду Військової служби правопорядку «Захід»  (місто Львів, Збройні сили України) – 4:0.

 Футбольний клуб «Тернопіль» (учасники АТО, місто Тернопіль) та футбольний клуб «Хмельницький» (учасники АТО, місто Хмельницький) не грали.