Шановні побратими, вітаємо Вас з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Шановні товариші, друзі, побратими!

Федерація футболу учасників АТО щиро вітає Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням!

Нехай Різдвяна зоря об`єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в колі найближчих і найдорожчих людей, і тих, хто далеко від рідної домівки та благословляє наші помисли, слова і діла. В цей день звідусіль з’їжджаються до рідної домівки рідні та близькі, навстіж відчинені ворота кожної оселі в очікуванні добра, щастя, міцного здоров’я, оберегом горять на святковому столі вогні – так було з прадавніх часів і буде завжди, поки живуть в серці почуття великої родини, любові до ближнього, єднання і злагоди.
Тож хай об’єднаються в році новому всі добрі починання і звершення заради майбутнього нашої рідної незалежної Батьківщини України!

За цей рік Чемпіонат «Футбольної Ліги учасників АТО» набув всеукраїнського масштабу. Спортивне змагання під егідою Всеукраїнського Об’єднання Учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» об’єднало 44 команди і більше тисячі учасників бойових дій на Донбасі! В футбольних баталіях взяли участь команди підрозділів практично всіх силових відомств України – МОУ, МВС, СБУ, НГУ, ДПСУ. Географія турніру охопила всю країну – футбольні матчі відбувалися у всіх частинах нашої країни – від Сум до Одеси, від Львова до Запоріжжя. У зв’язку з цим проведення турніру було розділено за географічним принципом на шість регіональних Ліг («Північ», «Південь», «Захід», «Схід», «Центр», «Київ»).

На наступний рік до турніру вже заявилось 76 команд. Таке зростання популярності турніру серед українських патріотів є кращою оцінкою того, що така ініціатива надзвичайно затребувана сьогодні.

Ожте, щиро вітаємо народ України з Новим роком та Різдвом Христовим, бажаємо мирного неба, успіхів, гарного настрою, міцного  здоров’я, щастя, благополуччя, нових перемог та віри у щасливе майбутнє України!

Слава Україні!

Українці-разом!