Розпочато третій сезон Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО на Кубок героїв АТО

02.04.2017р об 11:00 на стадіоні ФК Діназ в селі Лютіж Вишгородського району Київської області відбулося урочисте відкриття вже третього регулярного Чемпіонату з футболу серед команд «Ліги Учасників АТО» на КУБОК ГЕРОЇВ АТО весняного сезону 2017, засновником та організатором якого є Громадська Спілка «Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!».

Ініціатива, яку було започатковано навесні 2016 набула загальноукраїнського масштабу. Тепер не тільки команди окремих ініціативних військових частин, але і гравці всіх військових підрозділів по всій Україні зіграють у матчах Чемпіонату і матимуть можливість вибороти  КУБОК ГЕРОЇВ АТО. Як що у минулому сезоні приймало участь 48 команд в даному сезоні змагаються вже 56 команд.

Традиційно перед початком піднімали прапор перед кожною грою та згадували загиблих побратимів.

«Ліга – не стільки перемога у спортивних змаганнях,  а більше моральна і фізична реабілітація військових. У складі команд діючі та демобілізовані військові,  волонтери, які на власному досвіді знають, що таке війна» – наголосив Руслан Руденко, Президент Федерації Футболу учасників АТО, Голова Правління Громадської Спілки «Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!».

На трибунах гравців підтримували бійці їх військових підрозділів, їх родини, шанувальники військового футболу Київської області.

фотозвіт відкриття доступний за посиланнямї

img_7453img_7737 img_7678img_7599 gfyjhfvf
img_7920img_7941