Три клуби Української Прем’єр-ліги приєднатися до всеукраїнської програми соціально-правового захисту учасників бойових дій та членів їх сімей.

Федерація футболу учасників АТО запропонувала клубам Прем’єр-ліги приєднатися до всеукраїнської програми соціально-правового захисту учасників бойових дій та членів їх сімей. 

Три клуби вищого дивізіону без вагань підтримали цю ініціативу, а саме : ФК «Карпати»ФК «Чорноморець» та ФК «Олександрія»

Тепер учасники АТО і члени їх сімей, які є власниками «Соціальної картки учасника АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ» зможуть безкоштовно відвідувати домашні матчі цих команд у Львові, Одесі та Олександрії.

м. Львів:
Для входу на стадіон необхідно мати при собі іменну «Соціальну картку учасника АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ» і документ, що засвідчує особу (паспорт, військовий квиток, посвідчення водія, тощо). Власники соціальних карток зможуть увійти на стадіон через службовий вхід (з вул. В. Стуса). Для учасників бойових дій та членів їх сімей буде виділено 2-ий сектор стадіону «Україна». 

м.Одеса:
У центральній касі № 1 стадіону «Чорноморець» власник даної карти зможе ПОЗА ЧЕРГИ отримати БЕЗКОШТОВНИЙ квиток на 14-й сектор стадіону будь-якого домашнього матчу за участю «Чорноморця» в чемпіонаті України «Ліга Парі-Матч». Квиток видаватиметься за умови пред’явлення касиру іменної «Соціальної картки учасника АТО» і документа, що підтверджує особу (паспорт, військовий квиток, посвідчення водія).
За однією карткою її власник може здійснити одноосібний вхід на футбольний матч.

м.Олександрія:
Для отримання квитка необхідно мати при собі іменну «Соціальну картку учасника АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ» і документ, що засвідчує особу (паспорт, військовий квиток, посвідчення водія, тощо). За однією карткою її власник може отримати один квиток на футбольний матч.

1
Додаткова інформація для учасників АТО та членів їх сімей, як і де отримати свою імену Соціальну картку учасника АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» можна за цим посиланням www.ukrazom.org