25.08.17 У Вишневому, що під Києвом, відбувся благодійний матч між збірною Федерації футболу учасників АТО та футбольним клубом “Гостинний Двір”. Поєдинок присвячений 26-й річниці Незалежності України.
Матч закінчився з рахунком 1:1 в основний час. 
4:1 по пенальті виграла збірна команда ФФУ АТО!!!
У збірній Федерації футболу учасників АТО зіграли кращі гравці дівізіону “Північ” і “Київ”:
До вашої уваги склад збірної ФФУ АТО:
1. Ростальний Олександр “Київський Авангард”  (воротар) (відбив два пенальті!!!)
2. Богунов Максим “Українці Разом” (воротар)
3. Струк Антон “Українці Разом”
4. Кукла Василь “Київ12”
5. Момот Антон “27 бригада НГУ”
6. Донцул Станіслав “27 бригада НГУ”
7. Бабіч Владислав “Київський Авангард”
8. Кучерук Руслан “Аквіла”
9. Турчин Юрій “Аквіла”  (забив перший пенальті!!!)
10. Андрющенко Дмитро “Миротворець”
11. Жиденко Артем “Меридіан” (автор гола!!!)
12. Шпінь Микола “Купол 95”
13. Мещеряк Валерій “Миротворець”
14. Кудря Сергій “Десна”  (забив другий пенальті!!!)
15. Булаш Антон “Десна”
16. Муранака Данило “Зеніт”
17. Шостак Руслан “Легіон АТО” (забив третій пенальті!!!)
18. Прокопчук Валерій “Легіон АТО”
19. Слободянюк Святослав “Президентський полк”
20. Борщ Артем “Президентський полк” (забив вирішальний пенальті!!!)
21. Берднік Максим “Барс”
22. Ковальчук Сергій “Миротворець”

Як стало відомо, усі зібрані кошти підуть на лікування учасника збірної, бійця 12-го Київського батальйону Вадима Лемешка. Під час гри у футбол чоловік отримав тяжку травму голови.

У збірній Федерації учасників АТО зіграли кращі гравці дівізіону “Північ” і “Київ” – учасники бойових дій на сході країни. Перед початком матчу футболісти вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання.

“І ці матчі, і наступні ми будемо проводити в підтримку нашого побратима. Для того, щоб йому пройти повний курс реабілітації, потрібно багато грошей. Тобто, кожна процедура, це 1200-1300 гривень, і потрібно пройти їх достатню кількість, тому що він навіть не розмовляє”, – розповідає голова правління Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “Українці разом” Руслан Руденко.

Як відомо, Всеукраїнську футбольну Лігу учасників АТО створили три роки тому. Вона об’єднала понад півтори тисячі військовослужбовців по всій Україні. В першу чергу, кажуть організатори, це програма психологічної та фізкультурно-спортивної реабілітації учасників бойових дій на Донбасі.

“Цю справу потрібно розвивати, тому що тим людям, які були у зоні АТО, має бути якась віддушина тут, у період між бойовими діями. І в 2015 році це було дуже актуально. Краще, коли буде спорт, загальна організація, коли людина найде собі місце і після бойових дій”, – переконаний президент Федерації футболу учасників АТО Віктор Толочко.

Дякуємо кожному нашому побратиму в команді за максимальну віддачу на полі! Збірна команда ФФУ АТО – це вже одна велика і дружня сім’я!!!
Окремо хочемо подякувати ФК “Гостинний двір” (одному з кращих футбольних клубів Київської області) та його капітану Володимиру Гінді за чесну, принципову спортивну боротьбу на полі та допомогу в організації цього благодійного матчу!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГ!
СЛАВА УКРАЇНІ!!!

img_20170825_17192411111 img_20170825_175745