Володарі Кубку Героїв АТО 2017 – ФК«Президентський полк» зіграли матч миру зі збірною легенд-ветеранів українського футболу

У місті Вишневе на Центральному стадіоні відбувся матч в підтримку миру та єдності, наших військових у зоні АТО, в якому зустрілися Національна збірна України серед ветеранів та ФК «Президентський полк». Ідея організувати такий поєдинок виникла одразу після того, як «Президентський полк» завоював у жовтні Кубок Героїв АТО – головний трофей престижного всеукраїнського турніру, в якому взяли участь 56 команд сектору безпеки і оборони та ветеранів війни, учасників АТО з усіх регіонів України.

Збірній легенд футболу не звикати до матчів з військовими, адже всі свої ігри, протягом майже двох років з дня заснування, команда проводить саме на підтримку української армії. Неодноразово «зірки» були на Сході, безпосередньо в зоні АТО, проводячи матчі у Сєвєродонецьку, Попасній, Маріуполі, Старобільську, Білокуракині, Новоайдарі, Волновасі…Турне Збірна здійснює за підтримки Федерації футболу України, Асоціації ветеранів футболу України та ТОВ «Агробізнес».

Відчуваючи серйозність опонента, тренери Збірної українських ветеранів Анатолій Дем’яненко та Володимир Лозинський зібрали на гру проти «Президентського полку» гучний за іменами склад: Віталій Рева, Сергій Попов, Віталій Самойлов, В’ячеслав Свідерський, Володимир Бондаренко, Владислав Ващук, Віталій Косовський, Едуард Цихмейструк, Сергій Нагорняк, Олексій Бєлік та віце-президент ФФУ Олег Собуцький. На заміну виходили Олександр Венглинський, Андрій Оксимець та Віктор Уляницький.

Військові активно розпочали гру, Артем Борщ красивим ударом здалеку зумів відкрити рахунок. Згодом Сергій Нагорняк відновив рівновагу, а Олексій Бєлік вивів Збірну вперед. «Президентський полк» зібрав усі сили і натхнення, зусиллями Святослава Слободяника зумівши зрівняти рахунок. Розв’язка цього драматичного поєдинку настала на заключних хвилинах – Бєлік у штрафній суперника блискуче розібрався з захисником і забив переможний гол – 3:2 на користь збірної ветеранів!

Після матчу команди зробили спільне фото, а почесні гості вручили учасникам матчу нагороди. Найкращим воротарем визнано Олександра Кічкіра, захисником Костянтина Харсіка, нападником Сергій Клевліна (усі – ФК «Президентський полк»). Призом найкращого гравця нагороджено Олексія Бєліка (Збірна ветеранів України).

federaciya_football_ato_small_red

grbmdh6s5rp5r2bt2 phj7cjpeg5qxxcenc qphmqksvwbfffehfe sjawlivrqmm5wxp5jen767ivjqhdcmbajg kksniaqgzyvcogpwb