Шановні українці! Дорогі побратими! Прийміть наші щирі вітання з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

2017-й рік був важким для усіх нас, він показав нам, якими сильними і згуртованими ми повинні бути насправді. Російсько-українська війна на Донбасі, зовнішні і внутрішні загрози національній безпеці України, які не тільки зберігаються, а й посилюються, кризові явища в економіці та у політичному житті країни, безробіття і незадовільний рівень життя кожної української сім’ї  – це, і не тільки це, не добавляло оптимізму, бентежило і вимагало відповідних дій.

Згадуючи минулий рік, згадаймо і тих, кого з нами вже немає, схилімо голови перед пам’яттю про тих, хто віддав своє життя в боротьбі зі злим і підступним ворогом.
Поряд з тим, проводжаючи 2017-й рік, нам варто згадати і досягнення – досягнення країни, сімейні, свої особисто. Не все так погано у нашому домі.
2017-й рік був насичений пам’ятними подіями та приємними зустрічами. Ми прожили його, над втіленням у життя нових форм роботи, розширення кола партнерів та забезпеченням нашими програмами ще більшої кількості учасників АТО та членів сімей загиблих героїв.
Здобутками нашої організації цього року стало новий виток у розвитку всеукраїнської соціально-правової програми підтримки та допомоги “Соціальна картка учасника АТО”, якою на сьогодні вже користуються більше 115 тисяч наших побратимів, з яких 512 сімей загиблих героїв, а також наймаштабнішої програми психологічної та фізкультурно-оздоровчої реабілітації “Всеукраїнська Футбольна Ліга учасників АТО на КУБОК ГЕРОЇВ АТО”, яка об’єднала весь сектор безпеки та оборони і ветеранів АТО у 42 містах по всій Україні та багато інших корисних і добрих справ.
Висловлюємо подяку всім, хто всіляко сприяв нашим надбанням, підвищенню авторитету Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” (Федерації футболу учасників АТО) та реалізації програм в сфері захисту прав захисників України і членів їх сімей.
До 2018 року ми прийшли з новими планами, задумами та сподіваннями. Упевнені – тільки наша згуртованість, об’єднання зусиль дадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогодення. Працюємо та допомагаємо й надалі РАЗОМ!
Добра і щастя Вам у році новому, міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії у всіх Ваших справах і задумах, нових звершень у боротьбі за свободу і незалежність України, свіжості сприйняття і тверезої оцінки всіх подій, невичерпного оптимізму, віри в майбутнє, нових бажань, сподівань і очікувань та нових досягнень. Нехай тепло і добробут сімейного щастя огортає Вашу родину. А прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому України! Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!
Перемог і здобутків всім нам на всіх фронтах!

З Новим 2018 роком!
З Різдвом Христовим!
УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!
Слава Україні! Героям Слава!