Офіційне відкрите колективне звернення Генеральному прокурору України Луценку Ю.В. з приводу неправомірних дій Костюченка В.К.

Шановний Юрію Віталійовичу!
     Національний комітет ветеранів війни, волонтерів та учасників АТО України звертається до Вас як шанованого нами одного з побратимів на Майдані. Наш Комітет створений нами, учасниками бойових дій на Донбасі, як координуючий та консолідуючий орган ветеранських та волонтерських об’єднань учасників АТО з метою перетворення ветеранських та волонтерських об’єднань учасників АТО в єдину рушійну силу суспільства для захисту прав, свобод та інтересів учасників АТО та членів їх сімей, відстоювання інтересів учасників АТО на рівні органів державної влади та місцевого самоврядування, національно-патріотичного виховання як фундаменту Української державності.
Пам`ятаємо, як у найбільш буремні дні, коли Перемога здавалась примарною, Ви перебували серед нас, у нашому строю, і плече в плече, спільним духом та зусиллями ми змогли довести силу Правди. Революція Гідності, тоді так здавалось, мала нам відкрити нові шляхи існування нашої Держави, головною проблемою і бідою якої була жахлива корупція у вищих ешелонах влади. Здолавши кремлівських посіпак у м. Києві, ми – воїни АТО вирушили на Схід боронити єдність та цілісність України. Багато з нас залишили там здоров`я, і що найстрашніше – друзів, побратимів, які ніколи вже не повернуться додому. Але перемагаючи ворога зовнішнього, ми в котрий раз переконуємося, що найстрашнішим є наш внутрішній ворог – корупція.
Одіозні представники старого владного режиму тепло вмостились у крісла і звідти продовжують пити кров пересічного українця. Яскравим прикладом є колишній заступник міністра молоді та спорту, екс-заступник Деснянської РДА у м. Києві та за часів Майдану – керівник Департаменту молоді та спорту КМДА – Вадим Костюченко. Ця особа нині обіймає високий пост першого віце-президента Федерації футболу України.
Під час штурму Майдану та Будинку Профспілок, керівний штаб МВС та СБУ знаходився саме в кабінеті Костюченка, останній брав активну участь в акціях Антимайданівців, як провідний «тітушковод», організовуючи проти нас бригади бандитів, які вбивали та калічили. Ці факти давно загальновідомі ЗМІ, як доказ того неодноразові публікації, зокрема у блозі волонтера Романа Сініцина. Більше того, ці матеріали і докази, як нам достеменно відомо, вже четвертий рік перебувають у Головному слідчому управлінні ГПУ у кримінальних провадженнях. Проте, за незрозумілих причин, об`єктивної та законної оцінки діям Костюченка до цих пір органами досудового слідства не надано.
Більше того, три місяці тому широкого розголосу на телебаченні, газетах та інтернет-ресурсах набула інформація про фальшивий диплом про вищу освіту, який гр. Костюченко підробив і використовував в подальшому з метою працевлаштування на високі державні просади, у тому числі і на теперішню – першого віце-президента ФФУ. Офіційна відповідь НУ «КПІ» була оприлюднена і у ній йшлося про те, що студент Костюченко ніколи не навчався у зазначеному ВУЗі і ніяких дипломів не отримував. За вказаним фактом органами прокуратури України було порушено кримінальне провадження і все… Пройшов час, як ми дізналися з інформованих джерел, провадження тихо передали в органи поліції, і та тишком-нишком доручила розслідування одному з райвідділів поліції м. Києва. Одноепізодна проста справа лежить без руху кілька місяців, свідки по ній не допитувались, підозра не оголошувалась. Є впевненість, що використавши усі свої корупційні важелі, Костюченко «вирішив» питання по-тихому. До речі, після оприлюднення компрометуючих даних про свій підроблений диплом, Костюченко навіть на своїй Фейсбук – сторінці у соцмережах ухилився від прямої відповіді чи заперечення про дійсність диплому, що мало б привернути увагу органів слідства і виступити як одним з побічних доказів у справі.
Викликає також щирий подив, а насправді й обурення, той факт, що даний епізод злочинної діяльності Костюченка не був об`єднаний з діяннями цього знатного «тітушковода» під час Революційних подій на Майдані, які ми описали вище.
Зважаючи на викладене, просимо Вас як гаранта дотримання законності у нашій Державі, доручити підлеглим працівникам прокуратури вивчити матеріали кримінальних проваджень стосовно Костюченка в органах прокуратури і поліції, дати їм належну правову оцінку і за наявності підстав притягнути Костюченка до кримінальної відповідальності. Лише таким чином, на наше глибоке переконання, український футбол уникне відвертого сорому за те, що його керівником є типовий пройдисвіт та недолюстрований чиновник, який до цих пір цинічно продовжує спекулювати на темі патріотизму. Нам соромно, що футбольна сім`я України, до якої ми теж маємо відношення, управляється екс-регіоналом та «фальшиводипломником». Комітет вимагає справедливості та законності і сподівається на те, що Ви, Юрію Віталійовичу, спроможні виконати дані суспільству обіцянки. Справедливість вимагає професіоналізму і ми очікуємо його від Ваших підлеглих.
Додаток: Матеріали на 5 аркушах.
СЛАВА УКРАЇНІ!
З повагою,
Голова Національного Комітету Ветеранів Війни, Волонтерів та Учасників АТО України
kostyuchenko kostyuchenko4 kostyuchenko1

kostyuchenko3-1

img_20180207_150727 img_20180207_203148 img_20180207_203250 img_20180207_203354