Професійні клуби почали офіційно об’єднуватися з Федерацією футболу учасників АТО

Ще один крок в напрямку реальної адресної допомоги ветеранам АТО.

Сьогодні підписали генеральну угоду про партнерство і співробітництво між Федерацією футболу учасників АТО (ФФУ АТО) і спортивно-футбольним клубом другої ліги «Нива-В». Це дало офіційний старт важливому напрямку взаємодії і взаємодопомоги ФФУ АТО і професійних футбольних клубів України.

Ветерани АТО підтримали кандидатуру координатора напрямку ФФУ АТО з  взаємодії з професійними футбольними клубами. Ним став почесний президент спортивно-футбольного клубу «Нива-В» учасник бойових дій Василь Вовк.

127

Василь Вовк подякував за підтримку і пообіцяв відповідально поставитися до розвитку цього напрямку. «Вже є декілька футбольних клубів з різних ліг, які готові найближчим часом долучатися до нашої спільної важливої справи, реальної допомоги і підтримки воїнів АТО. Я впевнений, що переважна більшість професійних клубів підтримають захисників України. Я прикладу для цього максимум своїх зусиль. Жодного політичного сміття, тільки футбол, як реабілітація для воїнів АТО», – сказав Василь Вовк.

Президент Федерації футболу учасників АТО Руслан Руденко висловив сподівання, що сьогоднішня подія стане прикладом для інших футбольних клубів України. «Вона покаже дійсно спільну результативну взаємодію у напрямку підтримки футболу воїнів АТО. Кубок Героїв АТО, який четвертий рік поспіль організовується Федерацією Футболу учасників АТО, цього року у плідній взаємодії з професійними футбольними клубами України тільки збільшить число бажаючих воїнів АТО проходити реабілітацію, займаючись улюбленним видом спорту», – сказав Руслан Руденко.

Нагадаємо, 31 березня у Вишневому на стадіоні «Центральний» відкриється новий сезон Відкритого чемпіонату з футболу серед команд Ліги учасників АТО на Кубок героїв АТО. Початок о 10:00. Організатор турніру – Федерація футболу учасників АТО.