Стартував четвертий сезон чемпіонату Ліги учасників АТО!

У суботу, 31 березня, на стадіоні «Центральний» в Вишневому стартував новий сезон Відкритого чемпіонату з футболу серед команд Ліги учасників АТО на Кубок Героїв АТО.

Фотозвіт відкриття доступний за посиланням.

Дощовий суботній ранок ніяк не позначився ні на настрої гравців, ні на гостях на трибунах. У неймовірно позитивній і патріотичній атмосфері друзі і побратими, які захищали цілісність нашої країни в боях на Сході України, вже по-своєму скучили за протистояннями на футбольному полі і як можна швидше прагнули зійтися в іграх за звання чемпіона.

Серед гостей були присутні Генеральний секретар Федерації футболу України Юрій Запісоцький, заслужений майстер спорту, легенда футбольного клубу «Динамо» Київ Володимир Мунтян, віце-президент Федерації футболу учасників АТО, директор комунального підприємства «Спортивний клуб «Вишневий» Віктор Кіріченко, заступник Міністра соціальної політики Наталія Федорович, керівник Управління з питань фізичної культури і спорту ГШ ЗС України полковник Олег Чернявський, начальник відділу фізичної культури та спорту Головного управління Національної гвардії України полковник Сергій Лещеня, президент Федерації футболу учасників АТО Руслан Руденко та інші.

img_0829

Федерація футболу учасників АТО проводить турнір вже в четвертий раз у своїй історії. Змагання вважається складовою частиною всеукраїнської програми психологічної та фізичної реабілітації учасників АТО.

«Це вже відбулося. Ми впевнені, що Футбольна ліга учасників АТО, яка проходить в 38 містах України і в ній бере участь понад 1500 осіб, нікуди не дінеться з футбольної карти нашої країни. Ми будемо ще більше розвиватися, ще більше залучати наших побратимів, оскільки є ряд питань з інформуванням. Чим більше людей будуть знати, тим більше будуть приєднаються до нас.

В першу чергу – це напрямок реабілітації. Ніяких інших професійних цілей ми не ставимо. Це як напрям спортивно-оздоровчої реабілітації учасників бойових дій.

З 59 команд, які беруть участь в змаганні, 16 пройдуть у фінал і битимуться між собою за Кубок Героїв АТО. І рівень наших команд такий, що навіть представники «Динамо» звертали увагу на наших хлопців і були приємно вражені тим, що ми не тільки добре воюємо, але і граємо в футбол.», – сказав президент Федерації футболу учасників АТО Руслан Руденко.

lrm_export_20180331_121650

Згідно регламенту турніра, стартувавши навесні, чемпіонат Ліги учасників АТО триватиме до осені, поки команди в різних дивізіонах визначатимуть найсильніших.

Також в планах організаторів – проведення традиційного Кубка Героїв АТО серед 16 кращих, вирішальні матчі якого пройдуть на стадіоні «Динамо» ім. В.В. Лобановського в Києві.

 

lrm_export_20180331_105626 lrm_export_20180331_12165264d8812f06f05bc3806942ea8a8bff0aeb30a053 974cb62409f71ec877be4db5574274b62e8c4e44