Відбулося урочисте відкриття четвертого сезону Чемпіонату «Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО» на Кубок Героїв АТО у дивізіоні “ПІВДЕНЬ”

З 31 березня по 14 жовтня з 2018 року відбуваються змагання нового вже четвертого сезону Чемпіонату «Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО» на Кубок Героїв АТО.

Чемпіонат офіційно внесений в Єдиний календар фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2018 рік. Організатором Чемпіонату є Федерація Футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!».

Цього року у Чемпіонаті братимуть участь 70 команд сектора безпеки та оборони України і ветеранів АТО, а це понад дві тисячі учасників бойових дій — захисників України.

Всеукраїнська Футбольна Ліга Учасників АТО — це наймасштабніша в Україні програма психологічної і фізкультурно-оздоровчої реабілітації учасників бойових дій з 2015 року, яка складається із шести регіональних дивізіонів:

«КИЇВ» та «ПІВНІЧ» — відкриття відбулися 31 березня в м. Вишневе;

«СХІД» — відкриття 14 квітня об 11.00 в м. Дніпро (стадіон Молодіжного парку, вул. Набережна Заводська, 53);

«ЦЕНТР» — відкриття 15 квітня в 15.00 в м. Вінниця (стадіон СК «Нива», вул. Петра Запорожця, 5);

«ЗАХІД» — відкриття 22 квітня о 14.00 в м. Львів;

«ПІВДЕНЬ» — відкриття 02 червня о 15.30 в м. Миколаїв.   фотозвіт доступний за посиланням

За результатами змагань кращі команди регіональних дивізіонів матимуть можливість розіграти перехідний КУБОК ГЕРОЇВ АТО на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського до Дня Захисника України.