Красиві слова від чиновників ФФУ про об’єднання футбольних чемпіонатів учасників АТО, є черговою маніпуляцією і залишаються лише на словах та деклараціях!

01 березня 2019 року відбулася спроба так званого об’єднання навколо питання проведення спортивної реабілітації учасників АТО/ООС.

Загальні підсумки:

1. Федерація футболу учасників АТО була присутня на цьому зібранні разом з деякими капітанами команд та представниками Ліги учасників АТО.

2. З іншої сторони були присутні керівники Національної ради по питанням спортивної реабілітації, чиновники ФФУ та группа їх підтримки.  Ця група підтримки чиновників складалася, зокрема з більше тридцяти представників муніципальної варти міста Києва, які жодного відношення до змагань з футболу серед учасників АТО не мають, утримуються за рахунок бюджетних коштів киян та лише лобіюють інтереси чиновників, які в котре не бажають допомагати, а лише цинічно брешуть і шукають всі можливі способи, щоб очолювати вже успішно реалізовані програми спортивної реабілітації ветеранів та учасників АТО(ООС), що п’ятий рік ефективно проходять в Україні без жодної державної підтримки. 

3. Ми висунули наступні вимоги:

• Пролонгація договору про співпрацю між ФФУ та Федерацією футболу учасників АТО;

• Включення проведення Чемпіонату з футболу серед команд Ліги учасників АТО на Кубок «Героїв АТО» до загального календарю спортивних та фізкультурно-оздоровчих заходів ФФУ та Міністерства молоді та спорту України на 2019 рік;

• Об’єднання громадських організацій учасників бойових дій з питань спортивної реабілітації на вже існуючій п’ятий рік платформі.

4. Конструктивної розмови не відбулося. Всі наші заяви та пропозиції були проігноровані як і попередні п’ять років.

5. Представники Федерації футболу учасників АТО, не бачучи сенсу в подальших перемовинах, покинули залу.

Ми виступили категорично проти включення в наші футбольні команди професійних гравців. Це програма реабілітації, а не створення ще одного напрямку спортивних змагань.

Висновок один: керівницто ФФУ спрямовує свою роботу на повне знищення Федерації футболу учасників АТО.
Щоб переконатися дивіться відео.
https://youtu.be/lYSh15tlevU

Федерація футболу України вкотре безпідставно відмовляє у допомозі ветеранам та учасникам АТО(ООС)

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ-ВИМОГА ДО ПРЕЗИДЕНТА ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ УКРАЇНИ ПАВЕЛКА АНДРІЯ ВАСИЛЬОВИЧА ЩОДО ЩОРІЧНОЇ ПРОЛОНГАЦІЇ ДОГОВОРУ МІЖ ФЕДЕРАЦІЄЮ ФУТБОЛУ УЧАСНИКІВ АТО ТА ФЕДЕРАЦІЄЮ ФУТБОЛУ УКРАЇНИ


Офіційна відповідь на звернення головного тренера Анатолія Дем’яненка, капітана Владислава Ващука та гравців Національної збірної України серед ветеранів від 27 лютого 2019 року