Спорт – це те, що нас об‘єднує, виховує непереможної сили дух та загартовує тіло!

Спорт – це те, що нас об‘єднує, виховує непереможної сили дух та загартовує тіло!

Основна місія Всеукраїнського об‘єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» – це спортивна реабілітація українських воїнів – учасників бойових дій, які брали участь в АТО, у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ у Донецькій та Луганській областях.

Тому інформуємо Вас, що з 30 травня по 02 червня 2019 року в місті Києві відбудеться Перший в новітній історії футболу Чемпіонат Європи серед військовослужбовців-учасників бойових дій та ветеранів війни ЧЄ УБД – 2019.

Організатором Першого Чемпіонату Європи серед військовослужбовців-учасників бойових дій та ветеранів війни є Федерація Футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» та за підтримки Футбольного клубу “Динамо” (Київ) і Федерації Футболу України.

Всеукраїнська ветеранська громадська спілка “Федерація Футболу учасників АТО”, маючи вже п’ятирічну масштабну всеукраїнську футбольну історію, виходить якісно цього року і на міжнародну футбольну арену.

Налагоджені дружні взаємовідносини з представниками силових структур країн членів НАТО, на запрошення Федерації Футболу учасників АТО відгукнулися збірні команди ветеранів війни з футболу Норвегії, Данії та Грузії, які планують прийняти участь в даному Чемпіонаті з 30 травня по 02 червня.

Програма заходу:

30 травня о 18.00 офіційна прес-конференція оргкомітету команд країн учасників Чемпіонату Європи з футболу серед ветеранів війни.

31 травня об 11.00 відкриття на спортбазі Динамо в Конча Заспі та матчі першого туру

01 червня матчі другого туру на спортбазі Динамо в Конча Заспі

02 червня о 08.00 біля стін Михайлівського собору молебен вшанування пам’яті по загиблим за Україну в російсько-українській війні 2014-2019 рр.

02 червня з 09.00 фінальні матчі та нагородження переможців Першого ЧЄ УБД 2019 на стадіоні Динамо імені Валерія Лобановського.

Додаткова інформація на офіційному сайті Федерації Футболу учасників АТО www.ukrazom.org та football.ukrazom.org