Перша гра і перша перемога збірної Украіни в Чемпіонаті Європи з футболу серед ветеранів війни!

Перша гра і перша перемога збірної Украіни в Чемпіонаті Європи з футболу серед ветеранів війни!
Вчора, 30 травня 2019 року, в конференц-залі стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського відбулась офіційна прес-конференція оргкомітету команд країн учасників Чемпіонату Європи з футболу серед ветеранів війни.

Організатором та співзасновниками Першого Чемпіонату Європи серед військовослужбовців-учасників бойових дій та ветеранів війни є Федерація Футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» та за підтримки Футбольного клубу “Динамо” (Київ) і Федерації Футболу України, Федараціі футболу міста Києва, Збройних Сил України, Служби Безпеки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України та ін.

Ця подія – знакова для новітньої історії, адже вперше буде засновано міжнародний Чемпіонат Європи з футболу серед учасників бойових дій.

Захід відкривав президент Федерації футболу учасників АТО Руслан Руденко.

Згідно порядку денного було проведено збори та визначено регламент змагань, на яких учасники команд на чолі з капітанами проголосували «одноголосно» на такі питання, як правила гри: кожна команда зіграє з кожною країною по одному разу: перемога – 3 бали, нічия – 1 бал. 2 тайми – по 30хв., 11 учасників з кожної сторони та за гру дозволяється три заміни. Після чого бали підсумуються та визначаться почесні місця. Як зазначив Руслан Руденко: «Переможених не буде, кожен отримає своє почесне місце в турнірі!». Також методом голосування обрали керівників наглядової ради.

По закінченню сторони підписали офіційний документ, який засвідчує, що Перший європейський Чемпіонат з футболу серед учасників бойових дій та ветеранів війни – засновано!

Сьогодні 31 травня об 11.00 відбулося офіційне відкриття на спортбазі Динамо в Конча Заспі та матчі першого туру.

Нині вписана нова сторінка в пятирічній футбольній історії Федерації футболу учасників АТО. Відсьогодні та щороку Чемпіонат Європи з футболу серед учасників бойових дій буде проходити в кожній краіні учасниці. Саме зараз історія футболу твориться в Украіні!
Учасники чемпіонату та співзасновники:
Національна Збірна учасників бойових дій з футболу Норвегії
(тренер команди Ойвінд Тангстад, капітан команди Мортен Картнес)

Національна Збірна учасників бойових дій з футболу Данії
(тренер команди Том Ягер, капітан команди Сорен Венгтофт)

Національна Збірна учасників бойових дій з футболу Грузії
(тренер команди Зураб Чіхелідзе, капітан команди Квіжинадзе)

Національна Збірна учасників бойових дій з футболу України
(тренер та капітан команди Антон Струк)

Відбулися перші матчі з наступними результатами:

Україна – Норвегія 3:0
Данія – Грузія 8:0

Розклад заходів в рамках Чемпіонату:
01 червня о 10:00 матчі другого туру на спортбазі Динамо в Конча-Заспі

Україна – Грузія
Данія – Норвегія

02 червня о 08.00 біля стін Михайлівського собору молебень вшанування пам’яті по загиблим за Україну в російсько-українській війні 2014-2019 рр.

02 червня з 09.00 фінальні матчі та нагородження переможців Першого ЧЄ УБД 2019 на стадіоні Динамо імені Валерія Лобановського.

Запрошуємо ще більше країн долучатися до цього Чемпіонату і можливо вже досить скоро буде стартувати Чемпіонат світу серед ветеранів війні. Стираємо кордони разом.

Додаткова інформація на офіційному сайті Федерації Футболу учасників АТО www.ukrazom.org та football.ukrazom.org