Збірна Служби безпеки України виграла Суперкубок Героїв АТО

Днями, 2 червня, у столиці відбувся Суперкубок Героїв АТО, за який змагалися дві найкращі команди сектору безпеки ветеранів АТО/ООС 2018-2019 років: фіналіст Кубка Героїв АТО 2018 року ФК «Ягуар» Нацгвардії та призер Кубка Об’єднаних Сил 2019 року ФК «SB-TEAM» Центрального управління Служби безпеки.

У результаті, останні стали переможцями з відривом в один м’яч у серії пенальті. Натомість, в основний час матчу команди зіграли у нічию, з рахунком 1:1.

Президент Федерації Футболу учасників АТО та Голови Правління ГС «Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» – Руслан Руденко: «Ми пишаємося нашими побратимами майстерністю і характером гри, нових вам звитяг, титулів та уболівальників! Дякуємо всім, хто охоче підтримує наших бійців та не залишається байдужим!»

Нагадаємо, організатором та засновником цих змагань, як і Чемпіонату України серед команд Ліги учасників АТО на Кубок Героїв АТО та змагань на Кубок Об’єднаних Сил, уже традиційно виступила Федерація футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «Українці-Разом!».

Вітаємо переможців!

Додаткова інформація на офіційному сайті Федерації Футболу учасників АТО www.ukrazom.org та football.ukrazom.org.