Збірна військовослужбовців – учасників бойових дій України виборола золото на Першому чемпіонаті Європи з футболу – 2019

В неділю, 2 червня 2019 року, завершився триденний Чемпіонат Європи з футболу серед військовослужбовців – учасників бойових дій та ветеранів війни. За перемогу мали змогу позмагатися учасники 4 країн, які відгукнулися на запрошення Федерації Футболу учасників АТО, а саме: Національна Збірна учасників бойових дій з футболу Норвегії, на чолі з капітаном команди – Мортеном Картнесом, тренер та керівник команди – Ойвінд Тангстад, Національна Збірна учасників бойових дій з футболу Данії, на чолі з капітаном команди – Сореном Венгтофт, тренер та керівник команди – Том Ягер, Національна Збірна учасників бойових дій з футболу Грузії, капітан команди – Зураб Квіжинадзе, тренер та керівник команди – Зураб Чіхелідзе, а також Національна Збірна учасників бойових дій з футболу України, капітан команди – віце-президент Федерації Футболу учасників АТО – Антон Струк.

Відкриття, а також матчі першого та другого турів чемпіонату Європи проходили на тренувальній базі ФК «Динамо» в Конча-Заспа. Фінальні матчі, підрахунок балів та нагородження переможців відбулися на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Звертаємо вашу увагу, що протягом трьох днів всі команди мали можливість зіграти між собою, «перемога» рахувалась як 3 бали, «нічия» – 1 бал. За результатами останнього дня «золото» виборола Збірна військовослужбовців – учасників бойових дій України, «срібло» отримала збірна Данії, а «бронза» дісталась країні-побратиму – Грузії.

Зі слів Руслана Руденко – Президента Федерації Футболу учасників АТО та Голови Правління ГС «Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!»: «Саме з сьогоднішнього дня, ми РАЗОМ з нашими закордонними друзями починаємо створювати наймасштабнішу в Європі програму психологічної і спортивно-оздоровчої реабілітації учасників бойових дій та налагодження тісних дружніх взаємовідносин між секторами безпеки та оборони країн Європи і країн-членів НАТО! Це дійсно те, чого не було до цього! І що вже стає реальністю!». Також, він виразив подяку від Федерації Футболу учасників АТО всім, хто допомагав втілити в життя цю історичну подію, друзям та командам, партнерам та спонсорам, всім вболівальникам, всім, хто докладає зусиль і не лишається байдужим та окрему вдячність – Футбольному клубу «Динамо» (Київ).

Нагадаємо, що організатором та співзасновником цього Першого Чемпіонату є Федерація футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» та за підтримки Футбольного клубу «ДИНАМО» (Київ), Федерації футболу України, Федерації футболу міста Києва, Збройних Сил України, Служби безпеки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Заводу «Росинка» та інших партнерів.

Також, запрошуємо ще більше країн долучатися до цього Чемпіонату і можливо вже досить скоро буде стартувати Чемпіонат світу серед ветеранів війні. Стираємо кордони РАЗОМ!.

Додаткова інформація на офіційному сайті Федерації Футболу учасників АТО www.ukrazom.org та football.ukrazom.org.