Ліга учасників АТО: завершення сезону в дивізіонах «Північ» і «Київ» [Анонс]

28 вересня о 15:00 в місті Вишневе завершується чемпіонат України з футболу серед команди Ліга учасників АТО у регіональних дивізіонах «Північ» і «Київ»

28 вересня в місті Вишневе визначаться переможці 5-го сезону чемпіонату України з футболу Ліги учасників АТО дивізіонів «Північ» і «Київ».

Нагородження та закриття групового етапу чемпіонату в дивізіонах «Київ» та «Північ» відбудеться 28 вересня о 15:00 в Київській області, в місті Вишневе на Центральному міському стадіоні (вул. Європейська, 27).

Нагадаємо, 14 і 15 вересня у Тернополі та Хмельницькому відбулося закриття групового етапу чемпіонату в дивізіонах «Захід» та «Центр».
21 і 22 вересня в Одесі і Маріуполі відбулося закриття групового етапу чемпіонату в дивізіонах «Південь» та «Схід».

Організатором та засновником цього чемпіонату вже п’ятий рік поспіль є Федерація футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «Українці-разом!» та за підтримки Федерації Футболу України, Міністерства молоді та спорту України, Генерального штабу Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Державної Служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Футбольного клубу «Динамо» (Київ). А цього року долучилося до чемпіонату ще й новостворене Міністерство у справах ветеранів України.

Нагадаємо, футбольна Ліга учасників АТО – єдиний в Україні чемпіонат з футболу серед учасників та ветеранів АТО/ООС, де змагаються 100% учасників бойових дій – захисників України.

Всеукраїнська футбольна Ліга учасників АТО сезону 2019 року складається із 88 команд, а це близько 3000 військових, які змагалися між собою в два кола, весна та осінь, в шести дивізіонах: «Захід», «Схід», «Північ», «Південь», «Центр» та «Київ». Головний трофей сезону – Кубок героїв АТО.

За результатами змагань переможці регіональних дивізіонів матимуть можливість розіграти перехідний Кубок Героїв АТО на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського 14 жовтня до Дня Захисника України.