Ліга учасників АТО: завершився сезон в дивізіонах «Північ» і «Київ»

28 вересня в місті Вишневе, що під Києвом, завершився 5-й Чемпіонат України з футболу серед команди Ліга учасників АТО у заключних регіональних дивізіонах «Північ» і «Київ».

Традиційно в кінці вересня завершується вже 5-й сезон єдиного чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО. Цього року 28 вересня у Вишневому на Київщині відбулася заключна частина нагородження та закриття сезону в дивізіонах «Північ» та «Київ». Визначилися останні вісім кращих команд з 24-х фіналістів на КУБОК ГЕРОЇВ АТО 2019.

На урочистому заході були присутні поважні гості, які привітали та нагородили учасників та переможців Ліги АТО сезону 2019:

  • Герой України, Начальник Київського Військового ліцею ім. Івана Богуна, Генерал-майор ГОРДІЙЧУК Ігор Володимирович;
  • Президент Федерації Футболу учасників АТО та Голова Правління Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” РУДЕНКО Руслан Володимирович;
  • Віце-президент Федерації Футболу учасників АТО та Директор КП “СК “Вишневе” КІРІЧЕНКО Віктор Іванович.

Нагадаємо, 14 і 15 вересня у Тернополі та Хмельницькому відбулося закриття групового етапу Чемпіонату в дивізіонах «Захід» та «Центр». А 21 і 22 вересня в Одесі та Маріуполі відбулося закриття групового етапу Чемпіонату в дивізіонах «Південь» та «Схід».

Довідка:
Організатором та засновником цього чемпіонату вже п’ятий рік поспіль є Федерація футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «Українці-разом!» та за підтримки Федерації Футболу України, Міністерства молоді та спорту України, Генерального штабу Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Державної Служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Футбольного клубу «Динамо» (Київ). А цього року долучилося до чемпіонату ще й новостворене Міністерство у справах ветеранів України.

Нагадаємо, футбольна Ліга учасників АТО – єдиний в Україні чемпіонат з футболу серед учасників та ветеранів АТО/ООС, де змагаються 100% учасників бойових дій – захисників України.

Всеукраїнська футбольна Ліга учасників АТО сезону 2019 року складається із 88 команд, а це близько 3000 військових, які змагалися між собою в два кола, весна та осінь, в шести дивізіонах: «Захід», «Схід», «Північ», «Південь», «Центр» та «Київ». Головний трофей сезону – Кубок героїв АТО.

За результатами відбіркового групового етапу 24 кращі команди з регіональних дивізіонів матимуть можливість традиційно розіграти перехідний Кубок Героїв АТО на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського 11 жовтня до Дня Захисника України.

https://www.ukrinform.ua//rubric-sports/2788691-liga-ucasnikiv-ato-zaversenna-sezonu-v-divizionah-pivnic-i-kiiv.html